Zoznam
INRES Premier partnerov

Spojte sa s certifikovanými premier partnermi, ktorí vám pomôžu rásť a využiť možnosti systému INRES na maximum. Odznak si zaslúžili, pretože poskytujú kvalitné a profesionálne služby.

B2B GROUP, s. r. o.

Performics je globálna výkonnostná agentúra, ktorá sa stará o dlhodobé úspešné online marketingové stratégie. Tím s vyše 50 certifikovanými odborníkmi.

Magna Interactive, s.r.o.

Kreatívna mediálna agentúra, Universal McCann. Zmenšuje rozdiely medzi médiami a kreatívou, dátami a obsahom, vedou a umením.

ecake, s.r.o.

Poskytuje kompletný servis v oblasti digitálneho marketingu. Tvorí dlhodobé stratégie pre multikanálové kampane so zameraním na predaj a budovanie značky.

iFOCUS, s.r.o.

iFOCUS je agentúra so 6 certifikovanými špecialistami s vášňou pre digitálny marketing. Pomáha klientom zvyšovať efektivitu ich marketingových kampaní.

VIAMEDIA SK, s.r.o.

Viamedia je digitálna agentúra zaoberajúca sa správou PPC kampaní, SEO optimalizáciami, Email marketingom i prípravou webov.

Pizza SEO, s.r.o.

Pizza SEO je skúsená online marketingová agentúra. Venuje sa komplexnej viditeľnosti a výkonnostnému marketingu pre malé i veľké firmy.

CINK, s. r. o.

"Počúvame. Analyzujeme. Rozmýšľame. Vymýšľame. Hľadáme. Hráme sa. Tvoríme. Pijeme (čaj). Vyhodnocujeme. Dávame si záležať. Cink!"

DIGILINE, spol. s r.o.

Digiline je jediná čistokrvná online mediálna agentúra na Slovensku s absolútnym zameraním na túto oblasť. Vďaka tomu dokážu pokryť celé mediálne plánovanie klienta.

PS:Digital, s.r.o.

Digitálna marketingová agentúra zameraná na social media, prinášajúca kreatívne a efektívne riešenia s využitím najnovších možností digitálneho marketingu.

Promiseo s.r.o.

Promiseo je jedna z popredných online marketingových agentúr na Slovensku, pre klientov zabezpečuje kompletný servis: marketing, video a IT služby.

Invelity s.r.o.

Tím Invelity sa skladá z ľudí, ktorých baví to čo robia a vďaka tomu dosahujú aj skvelé výsledky. Pravidelne sa vzdelávajú a sledujú nové trendy aby boli vždy popredu.

VISIBILITY s.r.o.

Visibility má slovenské korene a medzinárodné ambície. Pre klientov tvorí stratégie, stará sa o ich PPC, mediálne kampane či komunikuje na sociálnych sieťach.

Hype, s.r.o.

Online marketingová agentúra so sídlom v Bratislave. V tom správnom pomere mixujú svoje najväčšie vášne: efektívny digitál a out of box kreatívu.

Zenith Optimedia

Je súčasťou jednej z najväčších svetových skupín poskytujúcich mediálne služby - Publicis Group - jej služby sa opierajú o najnovšie výskumné metódy a systémy.

Riešenia, spol. s r.o.

Digitálna agentúra RIESENIA.com je spojením skúseností v online marketingu, webovej analytike a e-commerce s vývojom custom riešení na reklamných platformách.

GoUP s. r. o.

Všetko zabezpečí inhouse - od PPC a SEO cez UX a grafiku až po programovanie.

2CREATE, s.r.o.

2CREATE advertising je fullservisová reklamná agentúra s orientáciou na obchodný výsledok klienta, ktorej filozofia znie "marketing je sluha obchodu".